Profesorado

Profesor Materia Tutorías
 
Mª José Arrojo Baliña Formatos TV e Novos Medios Mer e Xov: 13:00 a 15:00 hs
Comun. e Industrias Culturais
Ext: 4880-4888 TFG: Traballo Fin de Grao
 
Viviana Barneche Naya Animación 3D1 Lun e Mar: 14:00 a 15:30 hs previo email
Posproducción dixital
Ext: 4971 TFG: Traballo Fin de Grao
 
Adrián Carballal Mato Ferramentas de creación multimedia Ma e Mer: 10:00 a 13:00 hs
Ext: 4962
 
Alfonso Castro Martínez Informática Audiovisual Mer: 11:00 a 12:00 hs.
Ext: 1247
 
Mª Luz Castro Pena Creación Web e Vídeo 2ºC: Ma e Mer: 16:00 a 18:00 hs previo email
Ext: 4963-4906 Obradoiro de creación multimedia
 
Carmen Costa Sánchez Comunicación Corporativa Ma e Xov: 13:00 a 16:00 hs previo email
Estratexias en comunicación multimedia
Ext: 4886 Comun. e Industrias Culturais
 
José Dafonte Vázquez Informática Audiovisual 2º C: Ven: 12 a 14 hs (CAV); Ma: 16 a 17 hs, Mer: 16 a 18 hs (FIC)
Ext: 1329-4963
 
Mª Victoria De León Deseño de producción Xov: 12:30 a 14:30 e de 16:00 a 20:00hs
Ext: 4908
 
Mª Jesús Díaz González Sector Audiovisual Lu e Ven: 12:00 a 14:00 hs
Ext: 4970 TFG: Traballo Fin de Grao
 
Alberto Dopico García Uso Profesional del Inglés Lu: 15 a 16 hs y de 20 a 21hs
Ext: 1826
 
José M. Estévez Sáa Uso Profesional del Inglés Mie: 15:30 a 17:00 hs
Ext: 1826
 
Ángel Fariña Lamosa Efectos especiais na animación 1ºC e 2ºC: Xov: 9:00 a 13:00hs
2º oportunidad: Lu: 11:00 a 13:00hs
Ext: 4965 Infografía 3D-2
 
María Josefa Formoso Organización e Producción Audiovisual Mer: 16:00 a 18:00, Xov: 12:00 a 14:00hs
Ext: 4887 TFG: Traballo Fin de Grao
 
Manuel García Torre Realización 1ºC: Lu: 13 a 15 hs, Xov: 15 a 17 hs
2ºC: Lu e Xov: 10:00 a 12:00 hs
Ext: 4887 TFG: Traballo Fin de Grao
 
Ángel Gómez García Informática Audiovisual Na Fac. Informática Lab. 3.2
1ºC: Mar: 17 a 18hs; Mer: 17 a 19hs; 2ºC: Lun: 16:30 a 18 hs, Mer: 17 a 18:30 hs.
Ext: 4871-1305-5678 Ferramentas web avanzadas
 
Ana González Neira Historia da radiotelevisión e multimedia 1ºC: Lu: 10 a 11hs - 13 a 14hs, Ven 10 a 12 hs; 2ºC: Ma y Mer: 10 a 12 hs; 2ª Oport.: Mer: 10 a 13 hs
Ext: 4876 Estudo da audiencia
 
Luís Hernández Ibáñez Expresión Gráfica Ma e Xov: 13:30 a 16:00 hs previo email
Interacción 3D
Videoxogos
Ext: 4935-4961-1409 TFG: Traballo Fin de Grao
 
Javier López Mato Fundamentos tecnolóxicos dos Medios Audiovisuais 1ºC: Lu de 9:30 a 11:30 hs;
2ºC: Ma de 15:20a a 17hs. (Despacho: D3.07. Edificio de Área Científica)
Ext: 6073 Multimedia Disp. Móbiles
 
Mercedes López Garrido Multimedia Disp. Móbiles Ma: 18:00 a 20:00 hs
Ext: 4878 Publicacións Dixitais
 
Isaac Lourido Hermida Uso profesional do Galego Lu:13:30 a 15:00 hs (Fac Filoloxía);
Ma:17:00 a 18:30 y Mie: 10 a 13 hs
Ext: 1738
 
Sandra Martínez Costa Dirección de Fotografía, Cámara e Iluminación Mer e Xov: 16:00 a 18:00 hs previo email
Publicidade Audiovisual
Ext: 4912 Xornalismo audiovisual
 
María Martínez Pérez Informática Audiovisual 1ºC: Ma e Xov: 9:30 a 11:30 hs, Mer: 16:30 a 18:30 hs
2ºC: Ma: 16:30 a 18:30, Mer: 9:30 a 11:30, Ven: 12:30-14:30 (FIC)
Ext: 4963
 
Rocío Mihura López Expresión Gráfica 1ºC: Ven: 10 a 14; 2ºC: Ven: 12 a 14 hs
2ª oport.: Lu: 10 a 12 hs.
Deseño aplicado
Animación 3D1
Ext: 4825 TFG: Traballo Fin de Grao
 
Teresa Nozal Cantarero Guión Lu: 16:00 a 20:00, Ven: 13:00 a 15:00 hs previo email
Ext: 4870 Ficción Audiovisual
 
Olga Osorio Iglesias Edición e Montaxe Presencial despois de clase e por email
Ext: 4925 TFG: Traballo Fin de Grao
 
Teresa Piñeiro Otero Ambientación Sonora e Musical 1º C: Ma: 12:00 a 16:30 hs, Mer:15:00 a 16:30 hs; 2º C: Lu: 11:00 a 13:00 hs, Mer: 15:00 a 16:30 hs.
Prácticas
Ext: 4972 Historia da radiotelevisión e multimedia
 
Natalia Quintas Froufe
Ext: 4863
 
Juan Romero Cardalda Audio Mer e Xov: 11:00 a 14:00 hs
Ext: 4871
 
José Ron Romero Dereito Ma:12:30 a 14 e Mer: 10 a 11:30 hs
Ext: 1520
 
Eva Sánchez Amboage Empresa Ma: 16 a 18 hs., Mer: 10:30 a 11:30 hs, Xov: 12 a 13 hs
Ext: 2592
 
José Francisco Sánchez Comunicación Oral e Escrita Calquera día de 9 a 10 hs previo email
Ext: 4880
 
Antonio Sanjuán Pérez Análise audiovisual Ma e Xov: 17:00 a 20:00 hs previo email
Ext: 4924 Xornalismo audiovisual
 
Fco. Javier Sanz Larruga Dereito Ma:12:30 a 14 e Mer: 10 a 11:30 hs
Ext: 1520
 
Antonio Seoane Nolasco Videoxogos Previo email: 1º C: Ma:10:30 a 13:00 hs;
2º C: Mer: 10:30 a 13:00 hs (EPS Ferrol); Xov: 17:00 a 20:30 hs (CAV)
Animación 3D-2
Ext: 4927 TFG: Traballo Fin de Grao
 
Javier Taibo Pena Infografía 3D-1 1º C.: Lu e Mer: 16:30 a 19:30 hs,
2º C: Lu e Xov: 16:30 a 19:30 hs
Ext: 4871 Infografía 3D-2
 
José Videla Rodríguez Historia do cine e da animación Ma e Mer: 17:00 a 20:00 hs
Ext: 4861 TFG: Traballo Fin de Grao