Comisións

A composición das comisións que seguen foron aprobadas na Xunta de Facultade, na sesión do día 02 de maio de 2017.

Comisión de Garantía de Calidade

    Presidente:

    D. Luís Antonio Hernández Ibáñez

    Secretaria académico do centro:

    Dª Rocio Mihura López

    Profesora Responsable de Calidade:

    Dª. Viviana Barneche Naya

    Profesor Responsable da titulación:

    D. José Juan Videla Rodríguez

    Representante do profesorado:

    D. Juan Jesús Romero Cardalda, D. Antonio Seoane Nolasco

    Representante do persoal de administración e servizos:

    Dª. Lucía Míguez Hernández, D. Néstor Meizoso Bermúdez

    Representantes de estudantes:

    D. Álvaro Pirola Lorenzo, Dª. Anabel García Simón

    Outros:

    Delegado técnico da UTC. (Con voz e sen voto)

    Os coordinadores, nomeados pola Xunta de Facultade, necesarios para o funcionamento desta comisión


Comisión Docente e de Avaliación Académica

    Presidente:

    D. Luís Antonio Hernández Ibáñez

    Secretaria académico do centro:

    Dª Rocio Mihura López

    Representante do profesorado doutor:

    Dª. Teresa Nozal Cantarero, D. Juan Jesús Romero Cardalda

    Representante do persoal docente:

    D. Antonio Seoane Nolasco, Dª. Luz Castro Pena

    Profesor Responsable de Titulación:

    D. José Juan Videla Rodríguez

    Coordinadora de mobilidade:

    Dª. Ana González Neira

    Profesora Responsable de de Calidade:

    Dª. Viviana Barneche Naya

    Profesora Responsable de Prácticas:

    Dª. Teresa Piñeiro Otero

    Profesora Responsable de PAT:

    Dª. Carmen Costa Sánchez (aprobado o día 30 de maio de 2017)

    Administrador do centro (PAS):

    Dª. Isabel Regueiro (Con voz e sen voto)

    Representantes de estudantes:

    Dª. Anabel García Simón, D. Álvaro Pirola Lorenzo


Comisión de Infraestruturas e Servizos

    Presidente:

    D. Luís Antonio Hernández Ibáñez

    Secretaria académico do centro:

    Dª Rocio Mihura López

    Representante do profesorado doutor:

    D. Javier Taibo Pena

    Representante do persoal docente:

    D. Antonio Seoane Nolasco

    Representante do persoal de administración e servizos:

    D. Néstor Meizoso Bermúdez

    Coordinadores necesarios para o funcionamento desta comisión:

    Prof. Responsable de Redes Sociais: D. Manuel García Torre.

    Representante de estudantes:

    D. Álvaro Pirola Lorenzo


Comisión de Normalización Lingüística

    Presidente:

    D. Luís Antonio Hernández Ibáñez

    Secretaria académico do centro:

    Dª Rocio Mihura López

    Representante do profesorado:

    Dª. María Luz Castro Pena

    Representante de estudantes:

    Dª. Anabel García Simón

    Representante do persoal de administración e servizos:

    D. Néstor Meizoso Bermúdez

    Coordinadores necesarios para o funcionamento desta comisión:

    Prof. Responsable de Redes Sociais: D. Manuel García Torre.


Comisión de Biblioteca (intercentro)
* Composición aprobada na Xunta de Facultade, na sesión do día 17 de marzo de 2017.

    Representante do profesorado:

    D. Juan Jesús Romero Cardalda, D. Antonio Sanjuán Pérez, D. Javier Taibo Pena.

    Representante de estudantes:

    D. Álvaro Pirola Lorenzo